Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

17 листопада у Котелевському районі не буде газу

У зв’язку із  проведенням планових ремонтних робіт на розподільчому газопроводі, заміною ШРП, 17 листопада з 8:00 до 16:00 буде припинено розподіл природного газу споживачам вулиць: Куземинська, 40-річчя Перемоги, Першотравнева та Л.Українки в м. Більськ.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, повідомляють у АТ “Полтавагаз”.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів  сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв. Від забезпечення цих умов залежатиме оперативність пуску газу.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Система Orphus