Ви тут:
Суспільство ТОП-новина 

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Сьогодні в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку.

Це професійне свято було встановлено в листопаді 1994 року, згідно з Указом президента “Про день працівників радіо, телебачення та зв’язку”.

Саме в цей день в 1924 році в Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача, пише radiotrek.rv.ua. Перші слова українського радіо почули 70 радіоаматорів. Дикторів тоді, звичайно, в штаті не було. Тому відкрив передачу технік, який за звичкою на початку тричі промовив у мікрофон: “Алло”. А потім ще тричі: “Говорить Харків”.

До працівників сфери радіо долучилися  телевізійники та представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв’язку.

З професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку привітав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Всіх підкорювачів ефіру щиро вітаю зі святом! Дякую за працю, яка завжди пов’язана зі стресами, дедлайнами та нескінченними викликами, але дозволяє отримувати інформацію про події і повідомляти її вашим слухачам і глядачам. Безмежно поважаю кожного з Вас! Бажаю завжди залишатися патріотами й оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Зі святом!”

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітав з професійним святом працівників з радіо, телебачення та зв’язку

“Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку, який щороку відзначається 16 листопада відповідно до Указу Президента України.

Ваша місія – об’єктивне інформування громадян про новини у країні та світі, впровадження сучасних інформаційних технологій.

На часі – задоволення суспільного запиту на неупереджений погляд щодо фактів і подій та їх оперативне осмислення. Щоденна фахова праця кожного з вас – редактора, журналіста, інженера, диктора, фотокореспондента, оператора – покликана утверджувати мир, справедливість та добро.

Зичу невичерпної життєвої та творчої енергії, міцного здоров’я, професійних здобутків, добробуту та оптимізму!”

Фото: ілюстративне

 

 

Система Orphus