Ви тут:

11 найкращих кросівок PUMA усіх часів

Бренд PUMA продовжує залишатися одним із найбільш впізнаваних серед спортивного та повсякденного одягу і є третім за величиною виробником спортивного одягу та взуття у світі. Що стосується кросівок, PUMA пропонує широкий вибір варіантів та стилів для будь-якої діяльності.

Для шанувальників, які хочуть вдосконалити свою колекцію кросівок, представлено одинадцять стилів PUMA.

Puma Clyde

У 1968 році дебютував Puma Clyde, що є баскетбольним взуттям, розробленим Уолтером «Клайдом» Фрейзером. І дотепер Puma Clyde залишається однією з найпопулярніших моделей PUMA.

Les Benjamins x Puma Thunder Disc

PUMA здійснила революцію в дизайні кросівок, розробивши технологію Disc, відому завдяки своїй незвичній системі шнурівки, що знаходиться на язику взуття.

Puma Suede

Одна з найбільш знакових моделей бренду, Puma Suede, має верхній замшевий верх із логотипом у формі смужки по боках, який розміщений на білій внутрішній підошві.

Puma Clyde Court

У 2018 році PUMA знову вийшла на баскетбольний майданчик і дебютувала з Puma Clyde Court, що є модернізованою версією Clyde для підлоги з твердих сортів деревини.

Puma RS-X

Частиною відомої лінійки RS з ходовою системою lime є нова модель RS-X, яка передбачає амортизацію від передньої частини стопи до п’ят.

Puma Ralph Sampson Mid

Ще в 80-х легенда НБА Ральф Сампсон офіційно підписав контракт з PUMA та згодом отримав власний фірмовий стиль, котрий органічно виглядає як на баскетбольному корті, так і поза ним.

Puma Cell Alien

Як випливає з назви, класичний Puma Cell Alien має незвичний дизайн завдяки своїй технології амортизації Cell на середній підошві та фантастичній кольоровій гаммі.

Puma Roma

Цей вид кросівок задумувався як полегшене взуття для тренувань, оснащене товстим, м’яким язиком та ортопедичними дуговими опорами, але з часом для багатьох воно стало частиною способу життя.

Big Sean x Puma Evolution Breaker

Біг Шон разом з PUMA вирішили випустити серію Evolution Breaker для своєї другої колекції, що має тональний оливково-зелений колір.

Sonic x Puma RS-X3

Їжачок Сонік та PUMA об’єдналися для співпраці над моделлю RS-X3, яка містить золоті кільця, рухливу графіку та інші знакові елементи гри.

Puma California

Творців цієї моделі надихнув безжурний спосіб життя на Західному узбережжі США. Puma California — це свіжий погляд на оригінальний каліфорнійський стиль у сміливих спортивних кольорах, при цьому було збережено класичний вигляд.

 

Система Orphus