0:10 за підсумками двох матчів: “Шахтар” знову без шансів програв німцям у Лізі Чемпіонів

Після 0:6 у Києві “гірники” програли 0:4 вже на домашній арені Менхенгладбаху.

Як розповіли в УАФ, другий матч суперників за три тижні після першої зустрічі знову приніс невтішний для гірників результат.

Турнірна ситуація у групі B перед 4-м туром складалася таким чином, що будь-яка із чотирьох команд зберігала шанси на вихід до плей-оф і водночас ризикувала залишитися без євровесни. Тому кожен поєдинок цього квартету набував особливого значення.

Із самого початку зустрічі гравці «Шахтаря» не найкращим чином виглядали в середині поля, програючи спірні м’ячі, і, як наслідок, господарі раз-по-раз виходили на зручні для удару позиції. Пятов кілька разів виручив, але не допоміг, коли у ворота його команди було призначено 11-метровий. Кривцов сфолив проти Тюрама, і капітан «Боруссії» Штіндль відкрив рахунок.

І в подальшому помаранчево-чорним так і не вдалося налагодити контроль м’яча. «Боруссія» ж атакувала, можливо, уже не так наполегливо, але, як і раніше, ефективно. Емболо обвідним ударом поцілив у каркас воріт, а Ельведі після кутового перестрибнув Мораеса та оформив ще один гол господарів. Перед самою ж перервою Емболо ударом через себе після розіграшу штрафного взагалі зробив рахунок розгромним.
У другому таймі гірники покращили показники володіння м’ячем, почали частіше пробивати по воротах. Але господарями ситуації залишалися підопічні Марко Розе. Гравці «Боруссії» контролювали хід подій у поєдинку та довели його до переможного завершення. Ще один м’яч у воротах Пятова опинився після чергового стандарту. 4:0. Після цієї поразки шанси чемпіона України на участь у плей-оф Суперліги зменшилися.