Ви тут:
Спорт Суспільство 

Жіноча Ліга Чемпіонів: українки дізналися перших суперниць по турніру

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування стартового раунду Ліги чемпіонів серед жінок сезону-2020/2021, за підсумками якого свого суперника дізнався харківський «Житлобуд-2».

Про це повідомляє УАФ.

Відповідно до процедури жеребкування 40 команд розділили на 10 умовних груп, куди потрапили по два сіяні та несіяні учасники. Завдяки своєму рейтингу «Житлобуд-2» опинився серед сіяних. Згідно з результатами жеребкування чемпіонки України в першому відбірному раунді на власному полі прийматимуть вірменський «Алашкерт». Одноматчеве протистояння відбудеться 3-го або 4 листопада.

У нинішньому розіграші жіночої Ліги чемпіонів загалом візьмуть участь 62 команди з 50-ти асоціацій. Міні-турніри в попередньому раунді були замінені двома раундами плей-офф, де всі протистояння складатимуться з одного матчу. У першому відбірному раунді зіграють 40 клубів, у другому — 20.

Чинний володар трофея «Ліон», по два провідні клуби з 10-ти національних асоціацій із найвищим рейтингом (до їхнього числа входить і «Ліон»), а також чемпіони 11-ї й 12-ї асоціацій (Норвегія й Казахстан) згідно зі схемою відбору отримали автоматичну перепустку до 1/16 фіналу.

Читайте також: Скандал в УПЛ: матч “Ворскла” — “Шахтар” під загрозою зриву

Ще 40 учасників (володарі других місць у чемпіонатах Норвегії та Казахстану, а також чемпіони інших 38-ми асоціацій) 3—4 листопада зіграють у першому відбірному раунді й 18—19 листопада — у другому відбірному раунді, де визначать володарів ще 10-ти путівок до плей-офф. Переможці приєднаються до 22-х згаданих вище команд.

Два відбірні раунди пройдуть у форматі одноматчевого протистояння. Починаючи з 1/16 фіналу й аж до фіналу, який відбудеться 16 травня 2021 року у шведському Гетеборзі, усі протистояння будуть складатися з двох матчів.

Система Orphus