Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський зможе провести всеукраїнське опитування під час виборів: рішення суду

Окружний адміністративний суд Києва дозволив Володимиру Зеленському провести всеукраїнське опитування 25 жовтня. Саме у день місцевих виборів українці зможуть відповісти на 5 додаткових питань від президента.

Про це повідомляє “24 канал“.

Раніше житель Івано-Франківської області через суд вимагав визнати опитування Зеленського незаконним. Однак ОАСК відхилив позов. Про це мовиться у рішенні суду.

“Суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим і недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачеві у його задоволенні”, – заявили у постанові.

Таке рішення суд пояснив тим, що обов’язковою умовою надання правового захисту є наявність реального порушення прав людини на момент звернення.

“Оголошення будь-яким суб’єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінено як дію, яка порушує право позивача”, – додали у суді.

Раніше президент Зеленський анонсував проведення всеукраїнського опитування під час місцевих виборів. Відтак 25 жовтня українці зможуть відповісти на 5 додаткових питань. За словами Зеленського, вони стосуватимуться того, що “найбільше хвилює українців”.

5 запитань опитування:

Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?

Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

Фото: НВ

Система Orphus