Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року полтавці витратили на нові авто 54 млн доларів

Впродовж січня-вересня поточного року у Полтаві та області придбали 2 тис. нових автомобілів на загальну суму 54 млн доларів США.

Серед брендів у Полтаві найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 370 авто цього бренду. Також полтавці часто обирали Toyota (280 авто) і Hyundai (140 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Toyota RAV4 і Renault Sandero.

З січня по вересень зареєстрували 1,4 тис. кросоверів, що складає понад 70% від загального обсягу авторинку. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 32%. Щодо цінових сегментів, то 18% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.

Нагадаємо, у першому півріччі у Полтаві та області придбали 1,2 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 32 млн доларів США.

фото ілюстраційне

Система Orphus