Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З нагоди Дня усиновлення у Зінькові влаштували свято для прийомних сімей

На Полтавщині проживає 775 усиновлених  дітей. Майже 2000 дітей перебувають під опікою, піклування, виховуються у  прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. 

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

З нагоди відзначення Дня усиновлення службою у справах дітей у Зінькові влаштували свято для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Участь у святі взяли начальник служби у справах дітей  ОДА ІринаФоменко та директор Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Півень.

Під час свята переглянули відео  «12 історій із життя прийомних та дитячих будинків сімейного типу Зіньківського району». Начальник служби у справах дітей  ОДА Ірина Фоменко та голова Зіньківської РДА Геннадій Хорошун подякували батькам, вручили грамоти та цінні подарунки.

Детальну інформацію як усиновити дитину, створити прийому сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, взяти сироту під опіку чи піклування можна отримати, звернувшись безпосередньо до служби у справах дітей за місцем свого проживання або до служби у справах дітей облдержадміністрації (тел.50-27-27).

Фото: Полтавська ОД

А

 

Система Orphus