Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 15 жовтня у Кременчуці запрацює новий тролейбусний маршрут № 28А+

На Третій Занасип поїде тролейбус на автономному ходу. Орієнтовно, новий маршрут запрацює з 15 жовтня, після проведення підготовчих робіт.

Про це повідомив міський голова Віталій Малецький на своїй сторінці у Facebook.

5 жотня новий тролейбус вперше вийшов на обкатку за маршрутом на Третій Занасип.

“Разом із відповідними службами ми проїхали по ходу маршруту. Визначилися щодо робіт, які ще необхідно виконати для забезпечення нормального руху тролейбусу. Пасажири, яким пощастило першими проїхати у новому тролейбусі від центрального ринку до кінцевої зупинки на вулиці Мічуріна, задоволені тим, що нарешті зможуть користуватися не тільки зручним і комфортним транспортом, а також і пільгами, передбаченими чинним законодавством”, – написав Віталій Малецький.

Тролейбус 28А+ курсуватиме з Молодіжного за маршрутом № 3, перед мостом через Дніпро повертатиме на вул. Першотравневу і рухатиметься до Третього Занасипу, а у звротньому напрямку повертатиме біля залізничного вокзалу і продовжуватиме рух за маршрутом тролейбусу № 5.

“Плануємо, що новий тролейбусний маршрут № 28А+ (вул. Мічуріна – вул. Молодіжна) після проведення необхідних підготовчих робіт запрацює вже з 15 жовтня”, – додав міський голова Кременчука.

Фото: Facebook

Система Orphus