Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 1 листопада розпочнеться осінньо-зимова заборона на вилов риби на зимувальних ямах водойм Полтавщини

Уже з 1 листопада розпочнеться осінньо-зимова заборона на вилов риби на зимувальних ямах у водоймах Полтавщини.
Триватиме заборона до закінчення зимового періоду 2021 року, повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль на своїй сторінці у Facebook.
У цей час дозволяється вилов на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям.
З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період та за узгодженням з Інститутом рибного господарства НААН України, Управлінням Держрибагентства у Полтавській області видано відповідний наказ. У документі зазначені водойми та місця, де вводиться дана заборона. З документом можна ознайомитись за посиланням.
Також створили карту, де нанесені зимувальні ями.
За вилов водних біоресурсів у заборонених місцях передбачена, згідно чинного законодавства – адміністративна (штраф від 34 до 680 грн) або кримінальна (штраф від 17 000 до 51 000 грн або обмеження волі на строк до трьох років) відповідальність.
Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки, нанесені рибному господарству, за кожну виловлену рибину, за таксами відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 “Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів”.

Система Orphus Поделиться на fb