Ви тут:
Оголошення Суспільство 

ЮНІСЕФ запрошує молодь створити власний проєкт з медіаграмотності та отримати 50 тисяч гривень на його реалізацію 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та організація INSCIENCE відкрили прийом заявок на онлайн-змагання для молодіжних проєктів з медіаграмотності ІНФОТОН. Змагання відбудеться 6-8 листопада, а за його результатами три команди переможці отримають грошові призи в розмірі 50 000 грн на здійснення свої ініціатив. 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та INSCIENCE запускають онлайн-змагання ІНФОТОН, під час якого молоді люди 13-25 років зможуть створити власні проєкти з медіаграмотності на різні теми та в різних форматах та отримати грошові призи. 

«Нам пощастило жити в сучасному технологічному світі, де ми маємо доступ до інформації у будь-який час. Проте, розповсюдження коронавірусної хвороби показує як інфодемія – велика кількість онлайн та офлайн інформації – може шкодити життям мільярдів людей у світі. Опитування U-Report показують, що молодь в Україні почуває стрес через інфодемію та потребує більше достовірної інформації про COVID-19. Ми вирішити дати змогу молодим людям створити власні проекти з медіаграмотності, щоб їхні голоси були почуті та щоб заохотити їх просувати здорову поведінку серед своїх однолітків та родин», – каже голова офісу ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Подія відбудеться у форматі хакатону: за 48 годин команди молоді з допомогою менторів створять власні проєкти. Серед менторів — фахівці зі сфер бізнесу та медіа, представники креативної індустрії, фінансисти та консультанти з юридичних питань.  

Завдяки проєктам молоді люди можуть розвінчати міфи про коронавірусну інфекцію, креативно розповісти про науку, вигадати гру про здоровий спосіб життя для своїх однолітків чи запустити власний блог про захист довкілля, на який підпишеться весь університет.  

 “Свідомо сприймати інформацію та користуватися науковим методом у повсякденному житті – ці навички важливі під час пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 та навіть можуть врятувати життя людини, — коментує Олена Скирта, проєктна менеджерка ІНФОТОН та партнерка INSCIENCE. — Ми чекаємо на інноваційні та технологічні рішення, як то мобільні додатки чи чат-боти, соціальна реклама, вебсеріали, блоги, спецпроєкти з місцевими ЗМІ. Будьте креативними та сміливими!” 

Ознайомитися з деталями онлайн-змагання ІНФОТОН та зареєструватися можна сайті https://inscience.io/infothone/. Дедлайн — 4 листопада. 

Система Orphus