Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині виставляють на продаж 8 об’єктів державної власності

Регіональне відділення Фонду держмайна України на продаж виставило 8 об’єктів у Полтавській області. Серед них нежитлові будівлі, склади та погріб. Аукціони заплановані на жовтень-листопад.

Про це повідомив в.о. директора Регіонального відділення Фонду держмайна України у Полтавській та Сумській областях Дмитро Михайленко під час зустрічі з представниками полтавських ЗМІ.

“Одним із важливих джерел наповнення державного бюджету є приватизація об’єктів державного майна. За 15 років до Фонду держмайна України на приватизацію було передано 93 підприємства. За останні місяці поточного року вдалося приватизувати близько 700 об’єктів. Для України приватизація вирішує кілька завдань. По-перше, вона дозволяє залучити прямі інвестиції та стратегічних інвесторів, по-друге, являється ефективним способом мінімізувати корупцію у державному секторі, по-третє, дозволяє залучити додаткові кошти до бюджету”, – зазначив він.

У щоквартальному звіті про діяльність Фонду держмайна (II квартал) наголошується, що нині понад 1200 підприємств за довгі роки доведені до стану ліквідації. Це означає, що їхня вартість вже є меншою за боргові та інші зобов’язання.

За словами Дмитра Михайленка, близько тисячі підприємств по Україні треба приватизувати негайно. Близько 5 тисяч недобудов чекає свого господаря.

“Приватизація – це не просто одномоментне надходження коштів до державної казни. Статистика свідчить, що на кожну витрачену інвестором гривню при купівлі він витрачає додатково 5-6 гривень на модернізацію, створює  нові робочі місця та сплачує податки. Цікаво, що нові власники усіх приватизованих у цьому році активів – українці. На приватизацію виставляються виключно ті активи, які не є стратегічними та природними монополіями, не належать до сфери безпеки держави та не виконують соціальних функцій”, – зазначив він.

На сьогодні нові правила проведення аукціонів: Фонд створив спеціальний сайт privatization.gov.ua. Він працює за принципами зручного Інтернет-магазину та містить вичерпну інформацію для потенційних інвесторів.

Інформацію про об’єкти, що виставлені на аукціон по Полтавській області у жовтні – листопаді поточного року можна знайти онлайн на “Прозоро. Продажі”. Пропонуються до продажу 8 об’єктів. Все про них – на інформаційних ресурсах ФДМУ.

Зокрема, на Полтавщині заплановані аукціони на жовтень-листопад:

Газобалонний склад, Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Клепачі, вул. Фруктова, 2є. Стартова ціна 32 806, 50 гривень. Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 жовтня 2020 року.

Нежитлова будівля (продуктовий склад), загальною площею 131,4 кв.м., Полтавська обл., Диканський р-н, с. Діброва, вул. Новоселівська, 1б. Стартова ціна 132 53,00 гривень. Аукціон з умовами 27 жовтня 2020 року.

Нежитлова будівля, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Лівобережна Сокілка, вул. Степова, 26. Стартова ціна 58 700 гривень. Аукціон з умовами 27 жовтня 2020 року.

Склад, Полтавська обл., Диканський р-н, с. Дячкове, пров. Центральний, 5, Стартова ціна 70 000 гривень. Аукціон з умовами 27 жовтня 2020 року.

Нежитлова будівля (адмінбудинок), загальною площею 215,6 кв.м, Полтавська обл., смт Диканька, вул. Пушкіна, 2а. Стартова ціна 533 гривні. Аукціон без умов 29 жовтня 2020 року.

Нежитлова будівля загальною площею 214,7 кв.м., Полтавська обл., Карлівський р-н, с. Солона Балка, вул. Басарабової, 6. Стартова ціна 89 300 гривень. Аукціон з умовами заплановано на 12 листопада 2020 року.

Погріб, літ. Ч-1, м. Полтава, вул. Партизанська, 8/20. Стартова ціна 37 800 гривень. Аукціон з умовами заплановано на 12 грудня 2020 року.

Нежитлова будівля загальною площею 185 кв.м., Полтавська обл., Чутівський р-н, с. Лозуватка, вул. Садова, 2а. Стартова ціна 201 761 гривня. Аукціон з умовами заплановано на 12 листопада 2020 року.

Нежитлова будівля (адмінбудинок), загальною площею 215,6 кв.м. Полтавська обл., смт Диканька, вул. Пушкіна, 2а. Стартова ціна 533, 04 гривні. Аукціон без умов 29 жовтня 2020 року.

 

 

Система Orphus