Ви тут:
Р Суспільство 

Як вибрати посудомийну машину

Багато сучасних жінок, які цінують свій час та кошти, добре знають на скільки може спростити життя один побутовий прилад, такий як посудомийна машина. Ті господині, які вже мають таку універсальну помічницю на своїй кухні давно оцінили її економічність та зручність. Тому якщо ви ще не маєте у себе вдома цього диво-приладу, але давно замислюєтесь над покупкою посудомийної машини, можливо саме зараз настав час задуматись про те щоб її придбати.

Рекомендуємо вам звернути особливу увагу на посудомийні машини BOSH. Техніка цього бренду вже давно користується великим попитом серед клієнтів завдяки своїй відмінній якості.

Як відбувається процес миття посуду в посудомийній машині?

Посудомийні машини використовують для ефективного очищення посуду від бруду та жиру. Посуд у посудомийній машині проходить три етапи миття. Спочатку його вкладають на спеціальні піддони. Після того як до машини надходить холодна вода, нагрівальний елемент підігріває її до певної температури. Під тиском вже нагріта вода подається на брудний посуд, і таким чином очищає його від бруду та жиру. В процесі миття дозатор подає у воду миючий засіб, який допомагає краще очистити брудний посуд.

Після миття посуд обполіскується. Завершальний етап – це просушування.

Вибираємо посудомийку: на що звернути увагу?

Вибираючи посудомийну машину спершу визначтеся з її типом. В продажі сьогодні представлено кілька видів посудомийок: це автономні моделі та вбудовані варіанти. Робити вибір варто виходячи зі своїх вподобань.

Не менш важливим критерієм вибору посудомийки є її габарити. Обирайте прилад враховуючи розмір своєї кухні. Тим, хто має простору кухню та велику родину краще всього підійде посудомийна машина стандартного типу. Такі пристрої мають максимальне завантаження. Для тих, хто хоче отримати якісний результат, але при цьому бажає трохи зекономити простір, варто зупинити свій вибір на вузькій посудомийці. А от власникам дуже маленьких кухонь, слід придивитися до компактної посудомийної машини, яка впишеться в кімнату найменшого розміру.

Купуючи посудомийну машину не забувайте звернути увагу на її функціонал та рівень шуму. Краще віддавати перевагу тим моделям, які оснащені комбінацією різноманітних програм, а також спеціальними гумовими тримачами для келихів. Врахуйте також рівень шуму. Вибирайте таку техніку, яка буде працювати не лише ефективно, але й тихо.

Система Orphus