Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

Вже йдеться про серйозну небезпеку, подібна ситуація була навесні в Іспанії та Італії, – Міністр охорони здоров’я звернувся до українців

Через зростання кількості захворювань на COVID-19 в Україні міністр охорони здоров’я Маским Степанов звернувся до українців.
Про це інформує пресслужба відомства.
“5 397 діагнозів COVID-19 за останню добу, близько 1000 госпіталізацій. Ліжка заповнюються швидко. Подібна ситуація була навесні в Іспанії та Італії. І навіть медичні системи розвинених європейських країн не витримували навантаження, всі ми бачили ті шокуючі кадри”, – наголосив Максим Степанов.

“Вся система влади та МОЗ вже понад пів року працює над тим, щоб мінімізувати наслідки епідемії. За цей час ми відновили роботу лабораторій, які з 200 тестів на добу у квітні зараз проводять по 34 тисячі; втричі збільшили кількість ліжок у лікарнях — з 12 до 37 тисяч; визначили й опрацювали протоколи лікування”, – розповів міністр
“Навесні соцмережами ширилися флешмоби з підтримки медиків. Проте зараз ситуація значно гірша, і це той самий момент, коли лікарі набагато більше потребують підтримки. Йдеться не про флешмоби. А про наше відповідальне ставлення до правил безпеки, щоб уповільнити розповсюдження захворювання, чим зменшити навантаження на лікарні та медиків”.
Міністр також закликав учасників передвиборчів перегонів зважати на ситуацію із захворюваністю в країні при влаштуванні та проведення піар-акцій та концертів.
“Окремо звертаюся до тих, хто зараз «грає в політику»: на кону життя людей, думайте про це кожного разу, коли влаштовуєте концерти або інші масові піар-акції. Йдеться про серйозну небезпеку, і ніхто не має права нехтувати життям та здоров‘ям людей”.
Система Orphus