Ви тут:
Культура Суспільство 

Вийшов альбом дитячих пісень до різних свят “Співанкограй”

Вийшов альбом дитячих пісень до різних свят “Співанкограй”. До нього увійшли треки практично до всіх дат, які відзначають у школах та дитсадках.

Про це інформує 112.ua.

Деякі з пісень підходять одразу до кількох свят. Приміром, пісня про вчителів стане в пригоді й до Дня знань, і до Дня вчителя. “Захисники” знадобляться і до Дня захисника України, й до Дня Збройних сил. Веселу пісеньку “Моя мама” можна заспівати і 8 березня, і на День Матері в травні. І, звісно, “Рідная земля” – до Дня Незалежності та Дня Соборності України.

Пісні в альбомі розташовано приблизно в такому порядку, в якому ідуть різні свята впродовж навчального року. Так буде легше зорієнтуватися й підібрати необхідну тематичну композицію.

Альбом створювали у студіях в різних містах України та за її межами. До запису альбому долучилися українські зірки Марія Бурмака, Олександр Павлік, Іван Леньо з гурту Kozak System, Катя Чілі, Ганна Заклецька, Віктор Бронюк із гурту “ТІК”, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Ольга Цибульська, Соня Сотник, а також головні виконавці – вокально-хореографічний ансамбль “Зернятко”.

“Послухати, завантажити пісні, мінусівки та тексти можна на сайті spivankogray.com”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Facebook.com/spivankogray

Система Orphus