Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Всі заклади охорони здоров’я отримали кошти для виплати надбавок медикам, – Степанов

Усі без винятку медичні заклади отримали кошти для виплати запроваджених з 1 вересня надбавок медичним працівникам.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Усі без винятку медичні заклади отримали кошти для виплати надбавок. Сума перерахованих коштів за вересень становить 1 270,589 млн грн, за жовтень – 1,90 млрд грн. Перерахування коштів продовжується, щоб не було жодної затримки з виплатою заробітної плати і цих надбавок за поточний місяць”, – зазначив очільник МОЗ.

Читайте також: За добу до лікарень госпіталізували понад тисячу хворих на COVID-19, – Степанов

Він нагадав, що з вересня уряд за ініціативи МОЗ вирішив підняти зарплату всім медпрацівникам, які працюють в системі охорони здоров’я, шляхом виплати надбавок.

“Це було рішення, якого чекали тисячі медичних працівників, адже рівень заробітної плати, що вони отримували довгі роки, був неприпустимим”, – додав Міністр.

Розмір передбачених надбавок становить для лікарів 3560 грн, середнього медичного персоналу – 2500 грн та молодшого медперсоналу – 1250 грн.

«Якщо хтось з медичних працівників не отримав цю надбавку, спочатку запитайте головного лікаря, що відбувається. Адже всі медзаклади отримали кошти на відповідні виплати. Якщо ви не отримали відповіді, зробить повідомлення, зателефонуйте на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я. А ми зі свого боку поставимо питання органам місцевого самоврядування, адже лікарні підпорядковуються саме органам місцевої влади, а не МОЗ. Але я думаю, що ми знайдемо спосіб примусити, щоб ці надбавки було виплачено», – наголосив Максим Степанов.

Система Orphus Поделиться на fb