Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

“Всеукраїнська школа онлайн” запрацює у форматі онлайн-платформи, – МОН

Спільно з Міністерством цифрової трансформації України та міжнародними партнерами нині опрацьовують питання продовження та модифікації проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”.

Платформа створена на базі OpenEdX. На ній сьогодні успішно працюють такі освітні ресурси, як Прометеус, EdEra. Отже, інтерфейс і функціонал є знайомим для багатьох вчителів і учнів. Багато країн використовують OpenEdX як свої власні освітні національні платформи (Іспанія, Ізраїль, Польща, Саудівська Аравія та інші), повідомляють у пресслужбі Міносвіти.

На цій платформі будуть зібрані відеоконтент, тестові завдання, матеріали для вчителів, курси для підвищення кваліфікації вчителів. Вже є демо-версія відповідної платформи, яка готова до наповнення контентом. Наразі триває організація закупівель контенту (необхідні нормативно-правові акти щодо проведення закупівель перебувають на погодженні в центральних органах виконавчої влади). 

Також МОН веде перемовини з міжнародними партнерами щодо підтримки проєкту “Всеукраїнська школа онлайн” та залучення до нього всіх зацікавлених.

Нагадаємо, 6 квітня 2020 року стартувала “Всеукраїнська школа онлайн”, спочатку на центральних телеканалах транслювались уроки для 5-11 класів. Згодом запустили онлайн-уроки для початкової школи. Трансляція уроків тривала 10 тижнів, на телеканалах та YouTube МОН зібрала понад 16 млн переглядів.

Система Orphus