На перегляді в полтавському клубі знаходиться 20-річний гамбієць Матарр Сісей.

Про це повідомляє телеграм-канал «Бий-біжи».

«На даному етапі обговорюється можливість підписання контракту. В команді африканець перебуває вже 3 тижні», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Ворскла» та «Шахтар» зустрілися 24 жовтня в Києві у центральному поєдинку 7-го туру УПЛ.
Вже на перших секундах матчу Дентінью запресингував Різника у штрафному гостей – голкіпер Ворскли ледь не помилився, вибиваючи м’яч, але круглий влучив у бразильця та залишив межі поля. На 3-й хвилині виник перший момент. Корнієнко увімкнувся лівим флангом та прострілив на лінію воротарського – Дентінью в падінні не зумів переправити м’яч у ворота. Ще одна атака Шахтаря завершилася прострілом Тете, але Різник зіграв надійно.А от на 7-й хвилині забила Ворскла, реалізувавши перший же момент. “Гірники” самі привезли цей гол – Корнієнко доволі необачно шведою віддав з флангу назад у власний штрафний. Бондар чомусь стояв і чекав м’яча, а Кулач (екс-форвард Шахтаря, до слова) випередив захисника і влучно пробив повз Анатолія Трубіна. 0:1 – підопічні Максимова шокували Луїша Каштру, використавши жахливу помилку його підопічних.

Хороший шанс був у Маркоса Антоніо, проте центрхав донеччан не зумів підставити голову після навісу Додо – м’яч залишив межі поля. Знову бразилець спробував щастя, тепер вже дальнім ударом – повз стійку. Покарання за нереалізацію Кулача прийшло на 33-й хвилині. Гол організували головні герої матчу з Реалом – Тете знайшов у штрафному вільного Соломона, а той невідпорним ударом у дальній нижній кут відновив паритет. Шансів у Різника майже не було.