Ви тут:
Спорт Суспільство 

Волейбол: українки без шансів вилетіли з Ліги Чемпіонів

Зачепитися за свій шанс у протистоянні з одним із реальних претендентів на перемогу в усьому турнірі «Хіміку» не вдалося.

Як розповіли у Федерації волейболу України, на відміну від першого матчу, у звітному підопічні Массімо Барболіні не дозволили собі розслабитися ні на мить. Лише брали невеличкий час на «розкачку» у кожній із партій. А далі в них ставалися потужні ривки, ініціаторами яких, насамперед, були височенні Магдалена Стисяк та Маріна Лубіан, котра у першій зустрічі участі не брала. Вони запросто «вистрілювали» навіть поверх блоків, на двох забезпечивши своїй команді добрих 30 очок.

Очевидно, наставник «Хіміка» Євген Ніколаєв ще до початку поєдинку добре усвідомлював, що до чого, тому не став задіювати на майданчику Катерину Фролову та Ганну Кириченко, натомість дав добряче награтися іншим волейболісткам. Зокрема, Євгенії Хобер та обом легіонерам. У підсумку українка стала найкращим бомбардиром «Хіміка» (хоча й із невиразним відсотком реалізації), а бразилійка Тайнара Еммель та американка Джасмін Снід показали, що справді спроможні добряче допомогти своїй новій команді в подальшому.

Читайте також: українки у Лізі Чемпіонів розгромлені італійками

Сподіваємося, в тому числі і в Кубку ЄКВ, куди автоматично перемістився «Хімік» після невдач у протистоянні зі «Скандіччі». На стадії 1/16 цього турніру южненська команда поміряється силами з грандом турецького волейболу – «Галатасараєм», кольори якого, до речі, захищає діагональна збірної України Олеся Рихлюк. Перший матч заплановано на 10-12 листопада в Южному, повторний – за два тижні у Стамбулі.

Система Orphus