Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Військові оприлюднили схему руху літаків у момент катастрофи Ан-26 під Харковом

Військові показали візуалізацію схеми повітряного руху на військовому аеродромі, якою керуються в авіації Повітряних Сил і в усьому світі.

Схему опубліковано на сторінці Повітряних сил ЗСУ у Facebook.

“Підкреслюємо, ця схема не є доказовою базою, але стане корисною для галасливих “експертів”, – повідомляють у Повітряних силах.

“Разом з тим запевняємо, що Повітряні Сили максимально сприяють слідству, надали усі матеріали для експертної оцінки. Закликаємо УСІХ членів комісій, що розслідують причини трагедії, провести неупереджене, якісне розслідування, аби в майбутньому не допустити таких сумних сторінок в українській історії”, – йдеться у повідомленні.

Довідково:

При виконанні польотів “по колу” двох і більше літаків одночасно, керівник польотів на аеродромі вже зі зльоту кожного наступного літака вибирає такий інтервал між ними. Він дозволяє “не заважати” екіпажам один одному і безпечно виконувати свої польотні завдання на ділянках після зльоту, при польоті до другого розвороту і при польоті до “третього”, а також при виникненні ускладнених ситуацій в польоті.

Фото: Pravda.com.ua

Система Orphus