Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Віртуальні мандрівки Полтавщиною: мешканців області запрошують взяти участь в опитуванні

Полтавців запрошують взяти участь в опитуванні “Як ви ставитеся до історико-культурної спадщини” та оцінити проєкт “Віртуальні мандрівки Полтавщиною”.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КЗ “Центр охорони та досліджень пам’яток археології – науково-дослідний центр у сфері археології, пам’яткоохоронництва, краєзнавства”.

“Упродовж майже півроку Ви читали дописи на нашій сторінці, знайомилися з історико-археологічним спадком Полтавської області. Відкривали для себе маловідомі, але вражаючі тисячолітньою історією місця, пізнавали чому вони найбільш вразливі серед всієї культурної спадщини, можливо, планували туристичні мандрівки. Наша комунікаційна кампанія була спрямована на те, щоби донести цю інформацію до жителів Полтавщини – громад на місцях, представників влади, людей, що цікавляться історією та полюблять культурно-пізнавальний туризм”, – йдеться у повідомленні.

Опитування проводять аби дізнатись, чи вдалося проєкту впродовж останнього часу змінити обізнаність людей у напрямку знань про археологічні пам’ятки, історичні місцини, щодо розуміння їхньої значимості та проблем, мотивації до історико-культурного туризму по Полтавській області. 

Фінальна анкета-соцопитування “Як ви ставитеся до історико-культурної спадщини” за посиланням.

 

Система Orphus