Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Від початку пандемії поліклініка МВС Полтавської області прийняла понад 800 пацієнтів, – начальник медустанови

У 76-и пацієнтів, які в період пандемії звернулися до відомчої лікарні, діагностували коронавірусну хворобу. 45 з них успішно побороли серйозну недугу завдяки спеціалізованому лікуванню, решті пацієнтів ще надають необхідну медичну допомогу.

Про це інформує пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Як повідомив Олександр Глушко, начальник Державної установи “Територіальне медичне об’єднання МВС України по Полтавській області”, до лікувально-профілактичного комплексу можуть звернутися не тільки працівники правоохоронних органів, члени їх родин та пенсіонери МВС, а й цивільне населення області.

Заслужений лікар України наголосив, що жовтень цього року видався найбільш напруженим:

“Лише протягом цього місяця епідемічна ситуація суттєво ускладнилася. За зміну до поліклініки звертаються в середньому 80-90 осіб з підвищеною температурою та ознаками вірусних захворювань. Від 3 до 5 осіб щоденно поступають на стаціонарне лікування з вірусними пневмоніями”.

Олександр Глушко зазначив, що ліжка, виділені для пацієнтів із коронавірусом, зайняті на 100 %. Начальник медичної установи пояснив:

“Хворі розміщені в палатах з урахуванням лабораторного підтвердження COVID-19 та перебігу хвороби. Важким хворим цілодобово надається киснева терапія, яка суттєво покращує перебіг пневмонії. На жаль, один пацієнт похилого віку з важкими супутніми захворюваннями помер від коронавірусу”.

Вірусна хвороба не оминула і медичний персонал лікарні, який працює із значним щоденним перевантаженням – зареєстровано вже сім випадків захворювання на коронавірус серед лікарів і медичних сестер.

Олександр Глушко наголосив, що завдяки підтримці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС України, лікарня забезпечена необхідною кількістю медичних препаратів, експрес-тестів на коронавірус, дезінфікуючих засобів, кисневих концентраторів та засобів захисту медперсоналу.

“Однак, зважаючи на активний «приплив» пацієнтів, «запаси» потребують постійного оновлення. Значну допомогу лікарні надала і Рада ветеранів ОВС – за кошти пенсіонерів придбали лабораторне та холодильне обладнання, що використовується для забору та зберігання діагностичних матеріалів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus