Ви тут:
Суспільство 

Від Північної Кореї до України: Трамп і Байден провели останні дебати перед виборами у США

Протистояння двох кандидатів на посаду посаду Президента США стосувалися з-поміж іншого України.

За інформацією “Європейської правди”, дискусія кандидатів стала їхніми останніми дебатами перед виборами, що відбудуться 3 листопада. Таким чином, замість трьох раундів дебатів відбулося два – одна телесуперечка була скасована через хворобу Трампа.

Дебати відбули за зміненими правилами. Зокрема, модераторові дали право вимикати мікрофон одного з кандидатів, поки говорить інший. Це стало головною відмінністю нинішніх дебатів від тих, що відбулися наприкінці вересня, адже минулого разу телешоу відбувалося “в режимі бою без правил” і запам’яталося численними перебранками опонентів, під час яких ті називали один одного “клоун”, “брехун”, “цуцик Путіна” тощо.

Міжнародна політика США не була однією з головних тем дебатів, але її зачепили під час обговорення інших питань, зокрема – говорячи про втручання Росії у американські вибори, Байден звинуватив Трампа у використанні неперевіреної інформації від РФ. Говорити і про Україну.

Також під час дебатів піднімали питання відносин США та Північної Кореї, у тому числі кількох зустрічей Трампа із лідером КНДР Кім чен Ином, які відбулися попри те, що раніше такі контакти вважали неприйнятними.
Президентські вибори у США 2020 року відбудуться у вівторок 3 листопада, і стануть 59-ми виборами президента США. Виборці оберуть президентських виборників, які, зі свого боку, оберуть нового президента і віцепрезидента США через колегію виборників.

Система Orphus