Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Від 20 тис до 300 тис гривень виплатять постраждалим від пожеж на Луганщині

Сума компенсацій постраждалим від масштабних пожеж у Луганській області складатиме від 20 до 300 тисяч гривеннь. Уряд планує розпочати виплати після підрахування загальної суми збитків.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Луганської області 2 жовтня оглянув масштаби негативних наслідків поширення пожеж, що спалахнули напередодні. Про це повідомляє Урядовий Портал.

Денис Шмигаль наголосив, що стратегія держави щодо грошової допомоги постраждалим залишається незмінною.

«Сума коштів з резервного фонду буде виділена щойно будуть підраховані збитки. Це 300 тис. грн за повністю зруйнований будинок, 200 тис. грн за загиблого члена сім’ї, 50 тис. грн за часткове пошкодження будинку та 20 тис. грн, якщо постраждало господарство. Область також готова виплачувати допомогу зі свого резервного фонду», — сказав Прем’єр-міністр.

Станом на 12 годину від вогню постраждало майже 19 тисяч га лісових насаджень, низка населених пунктів та 250-300 будинків.

«Є ще декілька осередків, де пожежі усуваються. Вони локалізовані. Населені пункти захищені. На всіх кордонах розставлені відповідні сили. Дві сотні наземної техніки працює та близько 2,6 тисячі рятувальників», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що стосовно причин пожеж уже порушено 10 кримінальних проваджень. Версій розглядається декілька й вони будуть названі за результатами слідства.

Фото: Урядовий Портал

Система Orphus