Ви тут:
Суспільство Україна 

“Велике будівництво”: Уряд схвалив зміни до переліку затверджених проєктів, що реалізуються за рахунок ДФРР

На засіданні Уряду схвалено розроблений Мінрегіоном проєкт розпорядження щодо внесення змін до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.

Про це повідомили у пресслужбі Мінрегіону України.

Зміни рекомендовані 18 вересня на засіданні Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР, яка розглянула пропозиції від Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської та Чернігівської ОДА.

«Таким чином загалом буде розподілено понад 4,87 млрд грн з ДФРР на реалізацію 468 проєктів регіонального розвитку. Області мають реалізувати до кінця року заплановані проєкти. Такий перерозподіл дозволяє оперативно скорегувати їх перелік, а отже більш ефективно використати кошти ДФРР. Також перерозподіл дозволить успішно реалізувати проєкти програми Президента «Велике будівництво», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу Фонду становитиме близько 29,4 млн грн.

фото ілюстраційне

Система Orphus