Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Велике будівництво: у Лохвиці завершили реконструкцію дитячого садка

На базі ДНЗ №1 “Теремок” у Лохвиці завершили реконструкцію основної будівлі (впровадження енергозберігаючих технологій по утепленню фасаду, реконструкція даху та влаштування автономного опалення), заходи якого були розраховані на 2019 – 2021 роки.

У 2019 році відбулося впровадження першого етапу проекту – з метою заощадження бюджетних коштів на території дитячого садочка збудували модульну котельню, де встановили два високоефективних твердопаливних котли, що працюють на альтернативному виді палива – пелетах, змонтували зовнішню тепломережу в поліуретановій ізоляції, встановили огорожу та відремонтували  складське приміщення для зберігання палива, повідомляють у Лохвицькій ОТГ.

Черговим заходом енергозбереження став поточний ремонт  внутрішньої системи теплопостачання та заміна вікон і дверей на металопластикові в підвальному приміщенні дитсадка. 

Проведені заходи скоротили витрати палива при забезпеченні належного температурного режиму в дитячих кімнатах та підвищили  ефективність роботи системи теплопостачання.

У 2020 році роботи по термомодернізації будівлі в “Теремку” продовжилися. У рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” впроваджено другий етап проєкту – проведено реконструкцію даху дитсадка, на корпусах будівді виконані роботи  по укладанню металочерепиці.  Утеплили фасад будівлі з облицюванням стін кольоровими касетами. Роботи  проведено за кошти Державного фонду регіонального розвитку (6 000 000 грн.) у співфінансуванні з коштами місцевого бюджету (717, 928 000 грн.).

Також виконано додаткові роботи  – мощення навколо будівлі з тротуарної плитки, утеплення цоколю з облицюванням плиткою, опорядження укосів спецпрофілем, ремонт бетонних ґанків з облицюванням плиткою, опорядження навісів над ними та входами у підвал. Головний вхід у заклад облаштовано пандусом, виконані роботи по встановленню системи блискавкозахисту будівлі. 

Наступним енергозберігаючим проєктом у громаді стане капітальний ремонт будівлі Лохвицької гімназії №1 по термомодернізації фасаду з переобладнанням вхідних груп та влаштуванням  пандусу по вул. Незалежності, 10 у Лохвиці, на який вже виготовлена проєктно-кошторисна документація. 

Система Orphus