Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: на Миргородщині завершують будівництво амбулаторії

Будівництво амбулаторії сімейної медицини зі службовими квартирами для лікарів в селі Петрівці Миргородського району планують завершити восени цього року.

Про це повідомили у Миргородській РДА.

Голова РДА Вікторія Ємець разом із начальником відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту  Віктором Завгороднім та Петрівцівським сільським головою Сергієм Чехом провели чергове виїзне засідання на будівництві амбулаторії з житлом для 1-2 лікарів.

Проектом передбачено будівництво амбулаторії загальною площею 355 м². Також на ділянці планується розміщення будівель і споруд: гараж/навіс для службових автомобілів, дитячий майданчик, місце для відпочинку.

Читайте також: “Велике будівництво”: до кінця року відремонтують приймальне відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування

У складі проекту будівництва передбачено придбання службового автомобіля для лікарів. Зазначений транспортний засіб придбаний у 2020 році та перебуває на відповідальному зберіганні у КНП “Миргородський ЦМПСД”.

На сьогодні підрядником ТОВ “АГРОІМПУЛЬС 2016” виконані зовнішні роботи по улаштуванню відмостки та благоустрою території, облаштовані зовнішні мережі водопроводу та каналізації. Всередині приміщення завершено електромонтажні роботи, роботи по влаштуванню системи опалення, водопроводу, каналізації та кондиціювання. Завершуються  роботи з внутрішнього оздоблення. Завершено утеплення фасаду та його оздоблення. Розпочато монтаж підвісної стелі.

Фото: Миргородська РДА

Система Orphus