Ви тут:
Спорт Суспільство 

В Україні з’явився новий транслятор матчів Ліги Чемпіонів та Ліги Європи

Стрімінговий сервіс MEGOGO транслюватиме матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи в цьому сезоні.

Як повідомляє Sport Arena, cпільно з телекомунікаційним провайдером Volia MEGOGO анонсував показ деяких матчів єврокубків у форматі 4К.

Вже наступного тижня, 20 жовтня, на MEGOGO і Volia буде доступна перша трансляція матчу групового раунду Ліги чемпіонів 2020/21. Анонси подій будуть з’являтися в розділі “Спорт” на MEGOGO і на офіційних сторінках Volia в Facebook.

Спортивний контент буде доступний передплатникам пакетів “ТВ і Кіно: Оптимальна” і “ТВ і Кіно: Максимальна”, а також в пакетах інтерактивного, мобільного і Smart телебачення (12 поп-ап каналах «Volia Football+)/

MEGOGO — сервіс для перегляду відео, прослуховування аудіо та трансляції телеканалів за запитами користувачів через Інтернет. Щомісячна аудиторія — понад 55 млн користувачів. Найбільша частка користувачів (до 80%) припадає на Україну та Росію, менше на Казахстан, Білорусь, країни Балтії та ін.. Каталог ресурсу — більш як 90 тис. годин контенту. Медіасервіс співпрацює із відомими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures та іншими. Всього на MEGOGO більше 10 000 одиниць безкоштовного контенту, з них понад 4500 фільмів і 1500 мультфільмів.

Система Orphus