Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні відбудеться перший фестиваль “Дні доступного кіно” для глядачів із вадами зору або слуху

В Україні вперше пройде фестиваль “Дні доступного кіно” для глядачів з порушеннями зору або слуху. Фестиваль пройде з 26 по 31 жовтня безкоштовно онлайн. Всі фільми фестивалю будуть вперше доступні для незрячих або нечуючих людей.

Про це інформує 112.ua.

Програма складається з українських та всесвітньо відомих фільмів. Спеціально для фестивалю створены звукоописання і розгорнуті субтитри до таких фільмів української класики, як “Тіні забутих предків” (1964) Сергія Параджанова, “Земля” (1930) Олександра Довженка і “Зникла грамота” (1984) Бориса Івченка. Фільми вперше з’являться у відкритому доступі і будуть доступні для перегляду всім бажаючим. Подивитися фільми можна буде на офіційному сайті агентства “Доступне кіно”.

У рамках фестивалю відбудеться також показ сучасних українських стрічок – що вийшли в широкий прокат минулого року, – документальний фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” Надії Парфан і мюзикл “Гуцулка Ксеня” Олени Дем’яненко, – а також всесвітньо відомі стрічки, які будуть анонсовані додатково. Безкоштовно подивитися фільми можна буде на партнерських майданчиках-онлайн-кінотеатрах Takflix і Sweet.TV – за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті агентства “Доступне кіно”.

“Подивитися кіно глядачі з порушеннями зору або слуху зможуть за допомогою безкоштовних додатків для смартфонів Earcatch та Subcatсh”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua.

Система Orphus