Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні напружена ситуація із завантаженістю лікарень хворими на COVID-19, – Степанов

В Україні залишається напруженою ситуація із завантаженістю лікарень хворими на COVID-19.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“В Україні залишається напруженою ситуація із завантаженістю лікарень хворими на COVID-19, рівнем госпіталізації та кількістю пацієнтів з важким перебігом хвороби. Особливо вірус небезпечний для людей віком понад 60 років та тих, які мають супутні захворювання. Ризик інфікування можна знизити, дотримуючись основних епідемічних правил”, – повідомив Максим Степанов.

Також Міністр звернув увагу на проблеми з термінами проведення тестувань на коронавірусну хворобу відчуваються у таких областях, як Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, а також у місті Києві. Водночас проблем із завантаженістю лабораторій не існує у Закарпатській, Кіровоградській областях та інших. 

“Із виділених нещодавно урядом України додаткових 260 млн грн на збільшення кількості тестувань на COVID-19 для проведення досліджень у приватних лабораторіях буде направлено 100 млн грн. Це дозволить максимально розвантажити державні лабораторні центри та скоротити термін проведення досліджень”, – зазначив Степанов.

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні виявили 5469 випадків COVID-19. З початку пандемії лабораторно підтвердили 309107 випадків COVID-19.

Система Orphus