Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

В ОЦЕВУМі до Дня захисника України відбувся конкурс мистецтва та літературної творчості

В ОЦЕВУМі відбувся щорічний конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Моя країна – Україна» (координатор – методист Ніна Разінькова), присвячений Дню захисника України.

У конкурсі взяли участь 56 вихованців гуртків закладу, які надали роботи з образотворчого мистецтва та 1 вихованець – з літературної творчості.

Найактивнішими учасниками конкурсу з образотворчого мистецтва були вихованці гуртків Решетилівської філії ОЦЕВУМу:
дизайну «Мokosha» (керівник – Царінна М.В.),
прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.),
«Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.),
образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник – Компанієць О.О.),

а також вихованці

народного художнього колективу гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівники – Галкін Р.І. та Галкіна Ю.В.),
зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.),
зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М., Волкова О.А.),
зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.),
гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.),
гуртка «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.).

Про це розповіли в ОЦЕВУМі.

У конкурсі з літературної творчості взяв участь зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» (керівник – Синягівська І.С.).

За підсумками конкурсу з образотворчого мистецтва перемогу отримали наступні вихованці ОЦЕВУМу:
Вікова категорія 6-9 років

Гран-прі

Підгорна Ріма – гурток «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.);

I місце

Коваленко Аріна – зразковий художній колектив гурток кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);

Кравченко Аріна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Плюхніна Ярина – гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.).

II місце

Дякончук Анастасія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Крятова Вероніка – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Лоцман Каріна – гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.);

Охріменко Анастасія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Пилипенко Марія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).

III місце

Алексєєва Поліна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Немеш Поліна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Новостроєнна Ліза – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Пасічко Вікторія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Скляренко Мілана – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);

Спічакова Анісія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).

Вікова категорія 10-11 років:

I місце

Гавриленко Дар’я – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Колективна робота вихованців зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.);

Сурмач Вікторія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.).

II місце

Барвінко Олена – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Лобач Мирослава – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Педорич Антон – гурток прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.);

Ульянцева Діана – народний художній колектив гурток «Циркова студія «Єдність» (керівник – Галкін Р.І.);

Царінна Вікторія – гурток прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.).

III місце

Андрусенко Катерина – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Бойко Дар’я – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Сторожук Ксенія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);

Хвостенко Олена – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).

У конкурсі з літературної творчості I місце посів вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Шамота Артур (керівник – Синягівська І.С.).

Всі роботи, які взяли участь у конкурсі, будуть передані військовим в зону проведення ООС в подарунок до свята.

Система Orphus