Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В інфекційному відділенні заповнюваність місць фактично 100%, – міський голова Лубен Олександр Грицаєнко звернувся до мешканців

Міський голова Лубен Олексадр Грицаєнко записав відеозвернення до мешканців та закликав дотримуватися карантинних вимог: одягати маски, зберігати соціальну дистанцію.

“Кількість хворих хворих стрімко зростає. Наше місто перейшло у жовту зону. Наступна зона – це вже критична щодо роботи шкіл, дитячих садочків, руху громадського транспорту загального призначення; чи матимемо ми можливість проводити заходи, чи вимагатимемо від громадян перебувати вдома”, – сказав він.

Також міський голова Лубен зауважив, що наразі вже є хворі на коронавірус в установах, організаціях, підприємствах, лікарнях Лубен. Хворіють на COVID-19 і діти.

“Ми ще не закриваємо школи, бо випадків у навчальних закладах не зафіксовано. Якщо такі випадки будуть, то ми переводитимемо на дистанційне навчання спочатку класи, а потім школи. На сьогодні в місті Лубни, незважаючи на наші звернення, ми спостерігаємо людей без масок, в транспорті маски знімають, не дотримуються соціальної дистанції. Побережіть себе. Я категорично проти закриття закладів. Але, якщо хворітимуть діти, то ми будемо вимушені це зробити”, – зауважив Олександр Грицаєнко.

Він також повідомив, що в інфекційному відділенні лубенської лікарні наразі заповнюваність місць фактично 100%.

“Лікарі-інфекціоністи працюють надзвичайно напружено. Зараз будемо використовувати терапевтичне відділення”, – сказав міський голова.

Наприкінці звернення він закликав представників політичних сил, які беруть участь у місцевих виборах, поберегти людей та не проводити масові зустрічі з виборцям з порушеннями вимог карантину. А дотримання даної вимоги жорстко контролюватиме поліція. Відповідне рішення прийняли на засіданні міської протиепідеміологічної комісії.

Система Orphus