Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Унікальне природне явище: у Полтаві з’явилась подвійна веселка

14 жовтня у Полтаві виникло унікальне природне явище – на небі з’явилась подвійна веселка.

Її було видно з різних куточків міста. Тому в соцмережі полтавці почали ділитись фото незвичайного явища.

Подвійна веселка – рідкісне явище. Найчастіше люди бачать тільки одну веселку. Подвійна веселка складається з двох веселок: нижня частина яскрава, а друга розташовується через деякий проміжок від нижньої веселки, менш яскрава. Подвійна веселка пояснюється тим, що сонячні промені двічі відображаються в краплях, що знаходяться вище крапель, що дають звичайну веселку, пише shotam.info.

@fyodor/pvp.poltava

Веселка – це атмосферне явище, яке спостерігається при освітленні сонцем водяних крапельок, як правило, під час чи після дощу. Промені особливим чином заломлюються, у результаті чого й утворюється на небі різнокольорова дуга.

фото з FB Лілії Остапченко

Прикмети говорять про побачену подвійну веселку, як про символ успіху, удачі. Причому тлумачення може стосуватися будь-якої життєвої сфери: роботи, відносин, сім’ї. Це дивовижне явище стає показником того, що смуга невдач закінчилася, і вищі сили посилають нагороду за пережиті неприємності, пишуть на сайті vseznayko.com

  • Дві веселки з’явилися взимку – добрий знак. Проблеми вирішаться самі собою без будь-яких зусиль з вашого боку. Причому навіть у тому випадку, якщо ви в це не вірите.
  • Якщо вони розташовувалися в різних місцях неба – вас чекає особливий подарунок від Всесвіту. Небеса шлють благословення, а тому в найближчому майбутньому не передбачається навіть дрібних неприємностей. Скоро відбудуться неймовірні події, які можуть докорінно змінити ваше життя.
  • У давні часи вважалося, що подвійна веселка, яку пощастило побачити після грози, приносить заспокоєння. І якщо в цей період ви відчуваєте труднощі або ж стоїте перед складним вибором, просто постарайтеся заспокоїтися. Рішення вдасться відшукати за допомогою власної інтуїції.

фото з fb Олександра Лещенка

Переглянути цей допис в Instagram

Загадали бажання? 🙂 . фото @yachnevalexander . #Полтава

Допис, поширений Куда Полтава (@kudapoltava)

Переглянути цей допис в Instagram

#подвійна_веселка🌈🌈🌈

Допис, поширений 𝕬𝖑𝖔𝖓𝖆 𝕶𝖆𝖕𝖗𝖆𝖓 (@alona_kapran)

Система Orphus Поделиться на fb