Ви тут:
Суспільство Україна 

Українсько-американську ракету-носій “Антарес” запустили до МКС

У США відбувся успішний запуск ракети-носія “Антарес”. Над цим проєктом американські та українські космічні підприємства працюють вже декілька років.
Запуск пройшов на космодромі «Уоллопс Айленд» (штата Вірджинія, США)
За допомогою “Антарес” модуль “Сігнус” вчергове доправив важливий вантаж до Міжнародної космічної станції (МКС).
Що важливо, головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро “Південне” та виготовляється на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова” у співпраці з низкою українських компаній.
“Цікаво, що цього року підготовка ракети, до запуску, яка завжди відбувається в США, супроводжувалася додатковими викликами через пандемію COVID-19 і обмеження міжнародних поїздок. У квітні Посольство активно допомагало американській компанії “Нортроп Грумман” організувати окремий спеціальний рейс, щоб доставити з України до США команду фахівців з українських космічних підприємств, без участі яких запустити “Антарес” за графіком було б не можливо. Адже головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро “Південне” та виготовляється на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова” у співпраці з низкою українських компаній”, – зазначається у повідомленні.

Україна підтверджує свій статус надійного партнера США у галузі дослідження космосу.

Сьогодні доказом цьому став…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Пʼятниця, 2 жовтня 2020 р.

Система Orphus