Ви тут:
Спорт Суспільство 

UEFA через COVID-19 змінив формат Юнацької ліги чемпіонів

Європейський футбольний союз повідомив про новий формат проведення Юнацької ліги УЄФА у зв’язку з поширенням Covid-19. У цьому сезоні турнір проводитиметься за олімпійською системою.

Як повідомляє футбольний сайт “Золотий талант”, через нинішні труднощі з організацією міжнародних змагань, що виникли у зв’язку з пандемією COVID-19, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) повідомив про новий формат Юнацької ліги УЄФА в сезоні-2020/21.

Цього сезону турнір буде проводитися за олімпійською системою: гратимуться матчі на вибування. Стартує турнір зі стадії 1/32 фіналу, — повідомляє сайт Динамо. Причому матчі розпочнуться у березні 2021 року. Більше подробиць стане відомо після того, як деталі будуть затверджені Виконавчим комітетом УЄФА.

Нагадаємо, раніше турнір проводився у форматі двох шляхів — Шляху Ліги чемпіонів, який копіював групову стадію Ліги чемпіонів УЄФА, а також Шляху чемпіонів національних країн, які змагалися у форматі плей-оф. На весняних, фінальних стадіях ці шляхи об’єднувалися.

Система Orphus