Ви тут:
Анонс Освіта Полтавщина Суспільство 

Учнів початкових класів Полтави запрошують до участі в конкурсі творчих робіт “Німеччина очима дітей”

Учнів 1-4 класів Полтави та прилеглих селищних рад запрошуємо до участі в конкурсі творчих робіт “Німеччина очима дітей”, який проводиться Полтавською міською радою за підтримки Посольства Федеративної республіки Німеччини в Україні.
Конкурс проводиться у рамках Тижнів Німеччини в Україні 2020: “Об’єднанні в Європі – 30 років Німецької єдності”. Про це йдеться на Facebook-сторінці Інституту розвитку Полтави.
Намалюй, якою ти бачиш Німеччину 30 років тому та через 10 років у майбутньому. Намалюй, як Німеччина та Україна будуть жити у спільній Європі”, – йдеться у повідомленні.
На художній Конкурс представляються виключно індивідуальні роботи, створені самостійно (без допомоги дорослих). Учні 1-4 класів мають зобразити образ Німеччини, якою вони бачать її в минулому та майбутньому.
Вимоги щодо оформлення художніх робіт для участі у конкурсі:
🔍 техніка виконання (графіка, живопис або колаж-аплікація формату А2);
🔍 у правому нижньому куточку на зовнішній стороні вказати прізвище та ім’я автора (шрифт Times New Roman, розмір 18, жирний), клас, назву навчального закладу та контактний телефон.
Термін проведення – з 1 по 20 жовтня 2020 року.
Роботи подавайте до КО “Інститут розвитку міста” за адресою м. Полтава, вул. Небесної Сотні 1\23 кім. 9 або ж надсилайте фотокопії на електрону адресу irm2030poltava@gmail.com.
Відповідальна особа: Перетятько Петро Іванович (тел. 64-14-04).

Система Orphus