Ви тут:
Суспільство Україна 

У сфері цифровізації бізнес-послуг ми стаємо передовою країною у світі, – Михайло Федоров

Понад 50 тисяч ФОП було відкрито онлайн на порталі Дія у 2020 році.

Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

“Разом із Податковою ми змогли запустити онлайн-послуги для ФОП та ТОВ. На сьогодні в Україні доступна найшвидша реєстрація бізнесу — за 15 хвилин можна відкрити ФОП на порталі Дія, не виходячи з дому. Понад 50 тисяч ФОП у 2020 році вже відкрито онлайн”, — повідомив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

За словами Михайла Федорова, рік тому лише 4-6% приватних підприємців в Україні розпочинали бізнес онлайн. Наразі ця цифра становить 50%. Бізнес активно переходить в онлайн

“Ми робимо рішучі кроки та стаємо передовою країною у світі, яка робить революційні кроки у сфері цифровізації бізнес-послуг. В умовах пандемії це дозволяє зменшити соціальні контакти та захистити здоров’я українців”, — прокоментував Михайло Федоров. 

У жовтні Мінцифра запустила онлайн-реєстрацію ТОВ і зробила її простішою — замість 88 полів у заяві залишилося лише 46 полів. Зареєструвати бізнес можна не виходячи з дому: замість 20 годин на оформлення документів — до 30 хвилин на подачу заяви онлайн. Тепер кілька засновників можуть віддалено онлайн зареєструвати ТОВ. До цього це зробити було неможливо. Серед нововведень — модельний статут формується автоматично під час реєстрації ТОВ на порталі Дія. 

Система Orphus