Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці встановили меморіальну дошку герою російсько-української війни Володимиру Шульзі

У переддень Дня захисника України, Українського козацтва, створення Української повстанської армії та Покрови Пречистої Богородиці в селищі Семенівці на Полтавщині відкрили пам’ятну дошку Володимиру Шульзі, який загинув у боротьбі з російськими окупантами на Сході України.

На тлі Державного Прапора України на меморіальній дошці Володимиру Шульзі викарбувані його портрет та напис “Ця вулиця названа на честь молодшого сержанта, водія-механіка Новоград-Волинської 30-ї окремої механізованої бригади Шульги Володимира Олександровича (15.08.1991–12.02.2015), котрий героїчно загинув у бою з російсько-терористичними військами поблизу села Логвинове Артемівського району Донецької області в лютому 2015 року, відстоюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом «За мужність» (посмертно). Вічна слава Героям!”.

Меморіальну дошку Володимирові Шульзі виготовили автори доброчинного проєкту “Увічнення пам’яті великих українців”, лауреати премії імені Панаса Мирного Полтавської обласної ради – заслужений працівник культури України, голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації “Жіноча громада” Валентина Шемчук та кавалер ордена “За заслуги”, художник-гравер Вадим Голобородов.

2016 року – встановлено меморіальну дошку славному випускникові на фасаді Навчально-виховного комплексу № 1 імені М. Хорунжого Семенівської селищної ради.

2018 року – на виконання спільного з Полтавським обласним відділенням Міжнародної організації “Жіноча громада” патріотичного проєкту “Нації – бути! Родові – жити! Державі – цвісти!” в Семенівському НВК № 1 імені М. Хорунжого зібралося родинне коло “А ми козацького роду!” та на ознаку подяки відважному захисникові-герою вчителі, діти з батьками, оборонці Східних кордонів України від російських агресорів та мешканці селища заклали Сад Пам’яті, 2019 року – вклонилися подвигові Володимира Шульги та його бойового побратима Романа Кандула шкільним Реквіємом “Воїни Миру, Ангели Добра”.

Віднині – посмішка Володі Шульги на меморіальній дошці йому осяває семенівську вулицю, яка носить ім’я героя.

Система Orphus Поделиться на fb