Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській ОТГ встановлюють сучасну систему вуличного освітлення

У Пирятині розпочали реалізацію проєкта-переможця  обласного конкурсу розвитку  територіальних громад “Інтелектуальні  системи вуличного освітлення SMART-СITY в Пирятині”.

Про це повідомили у Пирятинській ОТГ.

“У рамках робочого проєкту „Реконструкція (технічне переоснащення) вуличного освітлення по вул.Європейська та вул.Соборна в м.Пирятин“ замінюють старі залізобетонні опори по вул.Соборна на нові оцинковані восьмигранні з облаштуванням світильників LED. По вул.Європейська буде замінено старі світильники на сучасні LED”, – йдеться у повідомленні.

Ідея  проєкту  полягає в покращенні  освітлення  проїжджої і пішохідної  частин центральних вулиць міста, скороченні споживання електроенергії без ризику зниження безпеки для транспорту і пішоходів.

Планується  впровадження  системи  диспетчеризації, яка дасть  змогу   дистанційно  керувати  увімкненням та вимкненням  мережі вуличного  освітлення, вчасно виявляти несправності в мережі та швидко їх усувати, знизити витрати на обслуговування за рахунок здійснення безперервного контролю стану ламп.

Роботи     виконує   підрядна     організація      ТОВ „БНН-Груп“. Реалізація проєкту здійснюється при співфінансуванні коштів обласного бюджету, міської ради та партнерів.

Фото: Пирятинська ОТГ

Система Orphus