Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві збільшили кількість піших поліцейських патрулів

У Полтаві працівники поліції збільшили кількість піших нарядів, які патрулюватимуть вулиці міста.

До патрулювання задіяні працівники батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці, працівники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» та особовий склад Полтавського відділу поліції, повідомили у пресслужбі поліції.

Сергій Бейгул, начальник поліції міста Полтава, повідомив: «Наша головна мета: забезпечити комфортні та безпечні умови проживання та перебування громадян в обласному центрі. Ми посилили рівень безпеки на вулицях міста, залучивши до патрулювання 15 додаткових піших нарядів. Це дасть нам змогу посилити заходи превенції як у спальних районах, так і в публічних місцях. Задіяний особовий склад поліції та Нацгвардії орієнтований на надання допомоги громадянам, попередження правопорушень, а також на здійснення контролю за дотриманням карантинних обмежень та виборчого законодавства України. Посилене патрулювання в місті здійснюватиметься до особливого розпорядження».

За першу ніч патрулювання додатковими пішими нарядами розкрито 4 злочини та складено стосовно правопорушників 19 адміністративних протоколів.

Система Orphus