Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виявили п’ятьох неофіційно працюючих співробітників

Тривають інспекційні відвідування роботодавців, які мають на меті виявлення випадків використання незадекларованої праці, що проводяться підрозділами Держпраці. Таким перевіркам передувала тривала роз’яснювальна кампанія, до якої долучалася служба зайнятості.

Так, у ході нещодавнього інспекційного відвідування фізичної особи-підприємця інспектори Управління Держпраці у Полтавській області виявили п’ятьох працівників, з якими не були укладені трудові договори, відповідно до норм чинного законодавства.

“Зарплата в конвертах” позбавляє працівників страхового стажу і соціальних гарантій.

З метою проведення інспекційного відвідування у ФОП, що займається реалізацією ковбасних виробів, інспекторами полтавського Управління здійснені виходи за чотирма фактичними місцями здійснення діяльності. Підприємцем не було надано документів про оформлення трудових відносин (трудовий договір, повідомлення про прийняття працівника на роботу, наказ, заяву про прийняття) з п’ятьма працівниками.

Враховуючи, що ФОП належить до ІІ групи платника єдиного податку, порушника не буде притягнуто до фінансової відповідальності згідно зі ст. 265 КЗпП. Натомість інспекторами вжиті заходи в межах наданих повноважень: складено припис і видано попередження. Якщо ж протягом двох років з дня виявлення порушення цей підприємець знову потрапить в поле зору інспекторів Управління Держпраці з аналогічними порушеннями, то до нього, згідно зв ст. 265 КЗпП України, будуть застосовані штрафні санкції у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, повідомляє Управління Держпраці у Полтавській області.

Нагадуємо, що за частиною третьою статті 24 КЗпП працівники допускаються до роботи після укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу. Відповідно ПКМУ №413, таке повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

фото ілюстраційне

Система Orphus