Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відновлюють роботу кінотеатри: яких умов варто дотримуватись під час візиту

З 26 жовтня у Полтаві відновлюють роботу кінотеатри.

Нагадаємо, з 19 жовтня Полтава продовжує перебувати у “червоній” зоні адаптивного карантину. Згідно з обмеженнями, затвердженими МОЗ, кінотеатрам у “червоній” зоні працювати заборонено. Тому минулого тижня в місті вони не працювали. Втім, Державна комісія ТЕБ і НС дозволила працювати кінотеатрам у “червоній” зоні карантину.

Кінотеатр Wizoria в ТРЦ “Конкорд” та Multiplex в Екваторі розпочали працювати. Про це йдеться на FB-сторінках відповідний мереж кінотеатрів, де опублікували умови, за якими дозволено відвідувати кінотеатр.

“З турботою про здоров’я та безпеку наших гостей і працівників, ми нагадуємо вам про правила безпечного перебування у наших кінотеатрах: масковий режим – вхід до кінотеатру і перебування на його території можливе тільки у масці; дотримання безпечної відстані – перебуваючи у фойє кінотеатру необхідно дотримуватися соціальної дистанції – 1,5 м. Схема залу передбачає розсадку з дотриманням даної дистанції; дезінфекція рук – на території кінотеатру розташовані дезінфікуючи засоби, якими кожен відвідувач може скористатися”, – повідомляють у Wizoria.
Водночас, кінотеатр мережі Wizoria у РК “Колос” призупиняє демонстрацію фільмів, йдеться на сайті мережі.
“Ми раді, що нас почули та зрозуміли, і продовжимо показувати на своєму прикладі, що кінотеатри — це безпечне місце для дозвілля та відпочинку. Відпочинку, котрий багатьом з нас зараз ой як не завадить”, – йдеться у повідомленні Multiplex.

Система Orphus