Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві розмістили банери з вимогами бізнесу до місцевої влади

У рамках всеукраїнської адвокасі-кампанії по просуванню інтересів підприємництва за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) у Полтаві з’явились банери з вимогами бізнесу до місцевої влади щодо вирішення основних проблемних питань поліпшення бізнес-клімату Полтавщини.

Вимоги сформовано за результатами дослідження бізнес-клімату Полтавщини, проведеного Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень» у чотирьох районах Полтавської області протягом серпня-вересня 2020 року.

У рамках адвокасі-кампанії здійснюються зустрічі з лідерами партійних організацій, круглі столи, ефіри на радіо та телебаченні. За результатами досліджень було сформовано короткий список ключових вимог бізнесу до влади. Наразі кожен полтавець може ознайомитись зі списком не тільки у віртуальному просторі, а і наживо.

«Протягом вересня представники бізнесу та бізнес-асоціацій Полтавщини сформулювали короткий перелік з ТОП-5 вимог. Наразі ми комунікуємо з партіями та кандидатами на найближчих місцевих виборах щодо включення цих вимог до програм партій» – зазначив керівник Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Вадим Штефан.

***
Захід здійснюється у рамках всеукраїнської адвокасі-кампанії по просуванню інтересів підприємництва за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Система Orphus