Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели громадські обговорення детального плану території по вулиці Січових Стрільців

Сьогодні в актовій залі виконкому Київської районної в Полтаві ради провели презентацію та громадські обговорення проєкту детального плану території по вулиці Січових Стрільців. 

Замовником проєкту детального плану цієї території виступило Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, а розробником – ФОП Гузік В.В, повідомили у Полтавській міській раді.

Проєктом детального плану передбачається містобудівний аналіз території частини міста Полтава в межах, визначених рішенням сесії міської ради та вихідними даними на проєктування. Вказана територія має цільове призначення як землі житлової та громадської забудови, для будівництва комплексу садибної забудови. Розробники пропонують звести тут житловий квартал, який відповідав би сучасним світовим тенденціям організації житлового простору, забезпечував комфортне і престижне середовище для проживання і дозвілля.

За їхніми словами, орієнтовна проща проєктування — 5,6003 га, яка буде поділена на 80 окремих ділянок. На цій території визначені функціональні зони житлової та громадської забудови, озеленених територій загального та обмеженого користування, транспортної та інженерної інфраструктури.

Розміщення житлових будинків, що проєктуються, прийняті з урахуванням забезпечення усіх норм. Житловий комплекс буде складатися з 76 житлових будинків, 60 з яких блокованого типу та 16 індивідуальних житлових будинків, інженерних споруд, дитячих майданчиків, спортивного майданчика та місць для паркування автотранспорту.

Даним проєктом передбачено умови для безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення по території кварталу. На перехрестях вулиць, у місцях перетину тротуарів із проїжджою частиною, передбачаються понижені бетонні борти. На автомобільних стоянках виділяються місця для паркування транспорту людей з інвалідністю.

Територія проєктування повністю забезпечена доступом до зупинок громадського транспорту. Найближча автобусна зупинка знаходиться по вулиці Яківчанська.

Враховуючи інженерну підготовку, уся територія проєктування благоустроюється із забезпеченням родючого шару ґрунту для створення озеленення ландшафту.

Для детального ознайомлення основні положення містобудівної документації розміщені на першому поверсі міськвиконкому, а також на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету у розділі «Документи для обговорення». Пропозиції чи зауваження можна надавати до Управління капітального будівництва до 13 листопада.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus