Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Новій Галещині відремонтували амбулаторію та облаштували майданчик за кошти партнерів

У Новій Галещині відкрилася амбулаторія загальної практики сімейної медицини  після проведеного внутрішнього капітального ремонту.

«Відновлена система каналізації, система водопроводу, електромережа, відремонтовано сім кабінетів прийому: і маніпуляційні кабінети, і кабінети денного стаціонару», – розповідає завідувач амбулаторії Олександр Щепаченко. 

Усі роботи були профінансовані ТОВ «Біланівський ГЗК» згідно договору «Про виконання умов резолюції громадських слухань щодо врахування інтересів територіальної громади Новогалещинської селищної ради у зв’язку з будівництвом Біланівського гірничо-збагачувального комбінату». Ремонт амбулаторії відбувається поетапно:

«Загалом нами в цю амбулаторію вже було вкладено приблизно один мільйон гривень. У наступному році ми плануємо завершити капітальний ремонт приміщень, щоб ця амбулаторія була повністю готова до прийому пацієнтів», – підсумовує генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич.

«Це є велика допомога громаді і це не єдиний об`єкт в нашій громаді, на якому така велика увага. Згідно наших договорів з Біланівським ГЗК ми продовжуємо співпрацю і ремонт наших об`єктів, соціально значимої інфраструктури», – доповнює голова Новогалещинської ОТГ Самсонова Світлана.

Майже одночасно з ремонтом амбулаторії був завершений ще один проєкт: 18 жовтня у Новій Галещині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Вартість цього проєкту сягнула близько двох з половиною мільйонів гривень. Виконаний він був, як і ремонт амбулаторії, виключно за кошти підприємства в рамках партнерства з Новогалещинською об`єднаною територіальною громадою.

Оскільки завершення робіт і відкриття майданчика найбільше чекали юні спортсмени, то одразу в день відкриття тут відбулися перші товариські матчі з міні-футболу між чотирма командами: ФК «Геологія», ФК «Молодь», ФК «Солониця» та ФК «Омельниче». 

Такі проєкти є прикладом розбудови добросусідських відносин підприємств Ferrexpo та громад, розвитку соціальної інфраструктури на територіях виробничої діяльності. Крім цього, впродовж усього часу пандемії підприємства Ferrexpo продовжують надавати допомогу медичним закладам у прилеглих регіонах для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

Система Orphus