Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У музеї Полтавської битви презентували експозиційну залу “На теренах часу”

13 жовтня в музеї історії Полтавської битви відбулася презентація експозиційної зали “На терезах часу”.
Для Росії, Швеції та України Полтавська битва мала діаметрально протилежні наслідки, а відтак у кожного народу формувався різний світогляд та часове осмислення події. Саме цьому аспекту присвячена остання експозиційна зала музею історії Полтавської битви, над тематико-експозиційним планом якого працювали науковці ДІКЗ “Поле Полтавської битви” протягом 2019-2020 років, йдеться на Facebook-сторінці музею Полтавської битви.
Їх консультували відомі в Україні знавці доби ХУІІ-ХУІІІ століть – доктори історичних наук Ольга Ковалевська і Віктор Брехуненко, кандидат історичних наук Олексій Сокирко, головний редактор часопису “Сіверянський літопис” Сергій Павленко, художник і реконструктор Сергій Шаменков. Мистецьке втілення цього плану здійснив полтавський художник Ігор Гречановський, який співпрацює з музеєм не один десяток літ.
Доповненням до заходу є презентація другого випуску збірника наукових статей за матеріалами круглих столів, присвячених пам’яті історика й архівіста Івана Павловського, до якого увійшли доробки полтавських істориків і краєзнавців за 2016-2020 роки.
Система Orphus