Ви тут:
Суспільство Україна 

У МОЗ закликають, за можливості, працювати дистанційно

У Міністерстві охорони здоров’я нагадали про прості правила особистої інфекційної безпеки. Серед них – менше робочих зібрань офлайн.

Про це повідомляє Українська правда.

“Не потрібно зайвий раз збирати людей. Не потрібно зайвий раз організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто в живому форматі”, – нагадала під час брифінгу 19 жовтня заступниця очільника МОЗ Ірина Микичак.

Микичак зазначила, що кожен роботодавець і керівник підприємства має організовувати роботу своїх працівників в такий спосіб, щоб всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі, працювали дистанційно.

“Всі приміщення, коли проводяться будь-які зібрання, намагатися проводити з дотриманням дистанції та усіх вимог, які стосуються наших карантинних обмежень. І категорично припинити перебування на святкуваннях, концертах, весіллях тощо”, – додала заступниця.

Микичак також нагадала, що потрібно:

ретельно і часто мити руки,
дотримуватися дистанції у 1,5 м,
носити маски усюди, де є більша кількість людей, ніж 2-3. Насамперед, це стосуєтсья закритих приміщень,
маскимально уникати перебування у тих приміщеннях, де є скупчення людей,
уникати громадського транспорту, максимально ходити пішки,
якщо у вас будь-який із симптомів (кашель, нежить, гарячка, нудота, головний біль, слабкість, розлади кишково-шлункового тракту, втрата смаку чи нюху), вам необхідно залишатися вдома і обов’язково подзвонити до свого сімейного лікаря.

фото ілюстративне

Система Orphus