Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінкульті розробляють проект концепції держпрограми розвитку народних художніх промислів

Виконуючи Указ Президента щодо підтримки сфери культури та розвитку креативних індустрій, протягом місяця у Міністерстві культури та інформаційної політики спільно з іншими міністерствами розроблять проект концепції держпрограми розвитку народних художніх промислів на 2021-2025 роки.
Про це йдеться на Facebook-сторінці Мінкульту.
“Косівська мальовнича кераміка, Чорнодимлена неполивна кераміка, Слов’янська, Бубнівська та Опішнянська кераміки, Петриківський та Самчиківський розписи, Кролевецьке переборне ткацтво, Клембівська вишивка, Закарпатське лозоплетіння, Карпатське ліжникарство, Решетилівські рослинні килими, традиція Гуцульської писанки – все це культурна спадщина, якою ми повинні пишатись. Потужний потенціал народних промислів за їх грамотної промоції дозволить зробити суттєвий внесок у ВВП країни. І головне – зберегти наші унікальні традиціі”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 2 жовтня до Решетилівки Полтавської області приїхав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, де ознайомився з роботою Всеукраїнського центру вишивки та килимарства. Також він оглянув приміщення колишньої фабрики імені Клари Цеткін, які потребують капітального ремонту. В майбутньому там планують створити потужний артхаб на базі центру вишивки та килимарства.

Система Orphus