Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У межах програми “Турбота” полтавці отримають майже 570 тисяч гривень

У межах програми “Турбота” матеріальну допомогу виплатять полтавцям за особистими зверненнями на загальну суму 568 тисяч гривень. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Одноразову матеріальну допомогу по 1 тисячі гривень виплатять 23 учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Крім цього, одноразову матеріальну допомогу отримає особа, якій у жовтні 2020 року виповнюється 101 рік до Дня народження у сумі 2 тисячі гривень. Виплатять одноразову матеріальну допомогу одному з батьків (опікунів або піклувальників) дітей, за зверненнями, по 25 тисяч гривень кожному, а також одному з батьків (опікунів або піклувальників) учнів, які зараховані у 2020 році до перших класів закладів освіти м. Полтава (комунальної та приватної форм власності), за зверненням, по 500 гривень. 

За Програмою перерахують і матеріальну допомогу матері та двом дітям – членам сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, (за зверненням) –  по 4 тисячі гривень кожному. Перерахують матеріальну допомогу матері двох дітей до 18-ти років, батько яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО по 3 тисячі гривень на кожну дитину, на загальну суму 6 тисяч гривень.

Одноразова матеріальна допомога також передбачена родині на лікування дитини (за зверненням) – у розмірі 40 тисяч гривень. Крім цього, матеріальної допомоги виплатять трьом родинам, в яких померли: особа з інвалідністю внаслідок війни на території інших держав та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії, по 3 тисячі гривень кожній родині, за зверненнями на загальну суму 9 тисяч гривень. Одноразову матеріальну допомогу перерахують особі для реабілітації дитини, якій у поточному році надано медичні послуги з реабілітації (лікування) у ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» м.Трускавець, за зверненням на загальну суму 13 875 гривень.

Система Orphus