Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці збільшили кількість піших поліцейських патрулів

Вихідними у Кременчуці на патрулювання вулиць вийшли додаткові піші наряди поліції. Поліцейські забезпечують публічний порядок на вулицях, проводять превентивну роботу серед населення щодо недопущення вчинення правопорушень та слідкують за дотриманням у місті карантинних обмежень.

Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

До патрулювання задіяні працівники батальйону поліції особливого призначення ГУНП Полтавщини, військовослужбовці Національної гвардії та особовий склад Кременчуцького відділу поліції. Загалом на патрулювання міста додатково вийшли близько 70 правоохоронців.

«Головне наше завдання: забезпечити безпечні умови проживання та перебування мешканців і гостей міста та зробити все можливе, щоб кожна людина почувалася захищеною. Посилені наряди поліції орієнтовані на надання допомоги громадянам, попередження правопорушень, а також на здійснення контролю за дотриманням карантинних обмежень та виборчого законодавства України», – розповів начальник Кремечуцького відділу поліції Іван Жук.

За першу ніч патрулювання нарядами поліції складено 11 адміністративних протоколів та проведена профілактична робота у 18-ти розважальних закладах. Переважна більшість протоколів складена за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях та за порушення карантинних обмежень.

Фото: ГУ НП

Система Orphus